Dominika Bilik Specjalista Podolog

Zapytaj o poradę

O nas

FB_IMG_1550422069580

Dominika Bilik – specjalista podolog, szkoleniowiec. Założycielka i właścicielka Dolnośląskiego Centrum Zdrowej Stopy.

Jestem absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego i Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu. Stopy to właściwie cały mój świat i niezmiernie cieszę się, że mogę Państwa zaprosić do mojego gabinetu. Dla wielu pacjentów wydaje się to niesamowite, ale ze stóp możemy wyczytać cały wachlarz informacji na temat naszego organizmu, dlatego każda dolegliwość z nimi związana wpływa na nasze ogólne samopoczucie. Mój zawód traktuję przede wszystkim jako pasję, dlatego nieustannie pogłębiam moją wiedzę, biorąc udział w konferencjach i kongresach podologicznych. Jako Podolog we Wrocławiu oraz instruktor dzielę się swoją wiedzą ze specjalistami w Polsce.  Dzięki mojej wiedzy i doświadczeniu zapewniam - Wasze stopy są w dobrych rękach.

Certyfikaty, szkolenia i wykłady. Zdobyte kompetencje.

 

 

 

 

IMG_1498161639606

dr Urszula Staszek-Szewczyk – specjalista chirurgii ogólnej

Absolwentka Wrocławskiego Uniwersytetu Medycznego, w 2008 roku obroniła doktorat z chirurgii onkologicznej, od 2011 roku specjalista chirurgii ogólnej, od 2017 radioterapii onkologicznej.

W gabinecie dzięki współpracy podolog-chirurg pomaga tym, którzy nie znaleźli pomocy u innych lekarzy a wrastające paznokcie spędzają im sen z powiek. Mistrzyni i instruktor nowoczesnej techniki plastyki wałów okołopaznokciowych. Do każdego problemu podchodzi indywidualnie, niezależnie czy mamy do czynienia z kurzajką czy ogromnym stanem zapalnym palca – jeśli jest problem, musi być i rozwiązanie. Dzięki doświadczeniu pacjenci z całej Polski odwiedzają gabinet by ostatecznie rozwiązać problem wrastających paznokci.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

received_1491144420960144

Ewa Rozwadowska – specjalista podolog

Podolog z pasją, zaangażowaniem i ogromną wiedzą. Absolwentka Uniwersytetu Opolskiego, doświadczenie zdobywała prowadząc prywatny gabinet podologiczny w Zdzieszowicach. Od 2016 roku jako jedna z najlepszych kursantek instruktor Dominiki Bilik dołączyła do zespołu Gabinetu Zdrowej Stopy, gdzie pomaga pacjentom pozbywać się problemów estetycznych jak i zdrowotnych w obrębie stóp.  Nie ustaje w zdobywaniu nowej wiedzy podczas szkoleń i konferencji podologicznych w całym kraju.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

received_375088826368886

 

Ewa Prusek – podolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu w Warszawie, podolog od 2011 roku. Swoją drogę zawodową rozpoczęła w rodzinnym Nowym Dworze Mazowieckim, od czterech lat związana z Wrocławiem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

received_1491142400960346

 

Andrzej Wojdała – fizjoterapeuta, terapeuta manualny, chiropraktyk

Absolwent  Ackermann College of Chiropractik. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego na wydziale Fizjoterapii we Wrocławiu oraz Prywatnego Medycznego Studium Zawodowego Fizjoterapii we Wrocławiu.   Specjalizuje się w leczeniu narządu ruchu u pracy wykorzystuje między innymi : terapię manualną wg koncepcji Braiana Mulligana, chiropraktyką Ackermann, metodę FDM,  kinezjotaping, metodę McConnell.

 

 

 

Poznaj ofertę naszych zabiegów.